top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Warońska

Daria i Tomasz | Zaborze Wing-Pol

Zaktualizowano: 28 gru 2020

Daria zadzwoniła do mnie dwa tygodnie przed swoim ślubem z zapytaniem o wolny termin w sumie o dwa, bo w planach mieli urządzenie przyjęcia weselnego w innym terminie niż ślub z powodu panującej pandemii. Umówiliśmy się na kawę w celu ustalenia szczegółów. Okazało się, że parę dni przed ich wielkim dniem rząd zniesie obostrzenia dotyczące organizowania większych wesel i na spokojnie wszystko będzie mogło odbyć się w jednym terminie. Z tej wiadomości cieszyli się Oni, cieszyłam się ja no i goście chyba też, w końcu po długim czasie siedzenia w domu można było wyjść spotkać się z przyjaciółmi i rodziną.


Przygotowania przebiegły w przyjemnej atmosferze. Tomek szykował się w męskim gronie w mieszkaniu oddalonym o parę kilometrów od Domu Darii, dzięki czemu miałam możliwość sfotografowania przygotowań zarówno Pana Młodego jak i Panny Młodej.

Piękny przydomowy ogród z mnóstwem zieleni, pogoda w tym dniu jak na zamówienie, nie dało się tego nie wykorzystać. Urządziliśmy First look czyli pierwsze spotkanie Pana Młodego z Panną Młodą zanim jeszcze wyjadą do kościoła. Darii i Tomka nie trzeba było do tego długo namawiać, ba chyba zgodzili się na ten pomysł od razu jak im tylko o tym wspomniałam. Ciężko się w takim momencie nie wzruszyć, po zdjęciach widać, że było szczęście, łzy i zaskoczenie.


Do kościoła przyjechaliśmy lekko spóźnieni, a to za sprawą bramki weselnej, którą urządzili przyjaciele Pary Młodej, na szczęście goście i ksiądz poczekali.

Po pięknej uroczystości zaślubin wyruszyliśmy w drogę do Zaborza, małej wsi niedaleko Częstochowy. Z dala od zgiełku miasta w lesie sosnowym jest sala Wing-Pol i to tam przy muzyce DJ Waldemara bawili się goście do białego rana.259 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page